AMR14miniTak mogą powiedzieć młodzi rodzice i ich dzieci o spotkaniu, w którym uczestniczyli w ramach działalności Akademii Młodych Rodziców. Prowadziła je logopeda Anna Szopińska-Lech dzieląc się wiedzą na temat prawidłowej wymowy dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

Oprócz wykładu przeprowadzone były ćwiczenia wśród dzieci. Maluchy miały wiele radości gdy pani logopeda częstowała je słodką nutellą, aby pokazać im ćwiczenia wspomagające pracę języka, które mogą wykonywać podczas posiłku. Zaproponowała im jeszcze wiele ćwiczeń, które chętnie wykonywały. Okazało się, że można połączyć przyjemne z pożytecznym, a wszystko po to, aby nasze pociechy nie miały problemów z wymową, zgryzem czy oddychaniem. Na zakończenie logopeda poleciła rodzicom książkę pt. „Buzi gimnastyka w wierszach” autorstwa Izabeli Jackowskiej.

Następne spotkanie z dietetykiem Anną Bojko odbędzie się 28 maja w Sali Klubowej Gminnego Centrum Kultury
w Żabnie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju
Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do
komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest
wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-