Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie serdecznie zaprasza na promocję najnowszej publikacji Pawła Domańskiego "Magistrat i stacja PKP w Żabnie", która odbędzie się 8 maja 2018 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej GCK w Żabnie, ul. W. Jagiełły 16.

Paweł Domański to Honorowy Obywatel Gminy Żabno, miłośnik historii i regionu, który na swoim koncie ma kilkanaście publikacji o mieście i gminie Żabno. Najnowsza książka: "Magistrat i stacja PKP w Żabnie", opatrzona wieloma unikatowymi, archiwalnymi zdjęciami to kolejna ważna cegiełka budująca historyczny księgozbiór Żabna.

Po spotkaniu możliwe będzie otrzymanie bezpłatnego egzemplarza książki.

Promocja publikacji odbywająca się pod hasłem "Z książką w tle..." powiązana jest ze spotkaniem autorskim z Szymonem Hołownią oraz wernisażem wystawy fotografii Krzysztofa Aleksandra Wójcika "W obiektywie Komara". Serdecznie zapraszamy.

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com