Serdecznie zapraszamy całe rodziny – małych i dużych, na niezwykły koncert Majki Jeżowskiej, który odbędzie się w niedzielę 12 maja o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie.

Majka Jeżowska jest wokalistą obdarzoną ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorką, autorką wielu przebojów („Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”, ”Margarita”) i widowisk muzycznych („Majkowe studio nagrań” , ”Kochaj czworonogi”), producentką muzyczną oraz szefową własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music.
Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, wielokrotna laureatka KFPP w Opolu, zdobywczyni I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Dobrej Woli UNICEF-u, członek Rady Fundacji Ronalda McDonalda, wielka przyjaciółka dzieci i showmenka. Na jej przebojach „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Kolorowe dzieci”, „Laleczka z saskiej porcelany” wychowuje się kolejne pokolenie wdzięcznych słuchaczy.

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy do wspólnej zabawy przy tych niezapomnianych utworach i dzielenia się pozytywną energią.

Wydarzenie jest realizowane w ramach odbywa się w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką” finansowanego z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego.
Projekt odbywa się na terenie 3 gmin subregionu tarnowskiego czyli w: Żabnie, Radłowie i Dąbrowie Tarnowskiej. Realizowany jest przez instytucje kultury z tych gmin, czyli: Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną i Gminne Centrum Kultury w Żabnie, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie, oraz Dąbrowski Dom Kultury.

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com