Przedstawiamy listę laureatów konkursu plastycznego „To Ja! Wasz Zając Poziomka” zorganizowanego przez Gminne Centrum Kultury, Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie i Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.

 

 

 

 

Nagrody i dyplomy, które przygotowane zostały nie tylko dla zwycięzców, ale dla wszystkich uczestników, odbierać można indywidualnie w godzinach od 8:00 do 18:00 w Gminnym Centrum Kultury lub w Bibliotece w Żabnie.

 

WYNIKI KONKURSU:

Komisja artystyczna powołana przez Organizatora w składzie:

Marcin Głuszek - specjalista do spraw promocji gminy Żabno

Kamila Ryba – instruktor plastyki GCK w Żabnie , bibliotekarz M-GBP w Żabnie

Ewa Kwaśniak –  plastyk GCK w Żabnie

na posiedzeniu dnia 6 marca 2020 r. oceniła 142 prace i przyznała nagrody i wyróżnienia:

 

w kategorii: przedszkola, klasa „0” nagrody zdobyli:

I miejsce –

Alicja Stryczek –  Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

Milena Połetek – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

Agata Kozioł – Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim

Szymon Kostrzewa – Publiczne Przedszkole w Niedomicach

 

II miejsce –

Kacper Mączko –  Publiczne Przedszkole w  Żabnie

Tobiasz Górczak– Publiczne Przedszkole w Żabnie

Wiktoria Anioł – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

Tomasz Lechowicz– Publiczne Przedszkole w Żabnie

Nikola Podobińska – Publiczne Przedszkole w Żabnie

 

III miejsce – 

Hubert Kuczek – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

Kornelia Tapa– Oddział Przedszkolny w Sieradzy

Bartosz Kotlarz – Odział Przedszkolny w Odporyszowie

Michał Saletnik– Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Odporyszowie

Blanka Kuc– Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

Iga Kuczek – Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

 

Wyróżnienia:

Szymon Stono - Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

Aleksandra Węgiel – Publiczne Przedszkole w Żabnie

Zuzanna Majzer – Publiczne Przedszkole w Żabnie

Filip Pietraszewski – Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim

Nikodem Mączko – Niepubliczne Przedszkole „Mały Wyspiański” w Żabnie

Wiktor Czernecki– Niepubliczne Przedszkole „Mały Wyspiański” w Żabnie

Natalia Świętek  – Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Odporyszowie

Karol Prisacaru-Cygan – Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim

Zuzanna Dziura – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie

 

w kategorii: szkoła podstawowa (klasy I-III) nagrody zdobyli:

I miejsce –

Maja Kowalik – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

Szymon Kułaga – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

Laura Prisacaru-Cygan – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

Magdalena Wiśniowska – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

Malwina Burzawa – Szkoła Podstawowa w Żabnie

 

II miejsce –

Gloria Sollazzo – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

Alicja Węgiel – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Aleksander Webert – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich

Aleksandra Żołądź – Szkoła podstawowa w Odporyszowie

 

III miejsce –

Kalina Kłos – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Maria Włoch – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Patryk Węgiel– Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

 

Wyróżnienia:

Michał Garbarz – Szkoła Podstawowa w Otfinowie

Wiktor Palej – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Norbert Gubernat – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Kalina Kozub – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

 

w kategorii: szkoła podstawowa (klasy IV-VI) nagrody zdobyli:

I miejsce –

Zuzanna Starzec – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

Weronika Chmura – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Amelia Madej – Szkoła podstawowa w Otfinowie

 

II miejsce –

Franciszek Włoch – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Natalia Madej – Szkoła Podstawowa w Otfinowie

Maciej Kostrzewa – Szkoła Podstawowa w Niedomicach

 

III miejsce –

Emilia Galus – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Maria Bieszczad – Szkoła Podstawowa w Żabnie

Amelia Kuruc – Szkoła podstawowa w Ilkowicach

 

Wyróżnienia –

Aleksandra Rogowska – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

Filip Skirzyński – Szkoła Podstawowa w Żabnie

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu. Przypominamy, że dyplomy i nagrody przygotowane zostały dla wszystkich, którzy złożyli pracę na konkurs. Zapraszamy po indywidualny odbiór do Biblioteki lub Centrum Kultury w Żabnie w godz. od. 8:00 – 18:00.

      
    

 

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com