Miejsko-Gminna Biblioteka w Żabnie oraz jej filie wzięły udział w akcji „Biblioteka na to czeka” organizowanej przez Instytut Pamięci Narodowej, w ramach której bezpłatnie przekazywane są bibliotekom książki wydawnictwa IPN.

Instytut Pamięci Narodowej realizuje projekt „Biblioteka na to czeka”, popularyzujący czytelnictwo i wspierający rozwój bibliotek szkolnych, akademickich i publicznych w Polsce. Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy z zakresu najnowszej historii Polski poprzez udostępnienie czytelnikom bibliotek dorobku wydawniczego IPN. W ramach akcji każda biblioteka może bezpłatnie zamówić wybrany przez siebie pakiet do 30 publikacji.

Pamiętając, że książka żyje tylko wtedy, kiedy jest czytana, zapraszamy do lektury!

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com