Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie serdecznie zaprasza na spotkanie z dziennikarzem, podróżnikiem, autorem książek „Na granicy zmysłów” i „Drobna nieuważność i inne historie”, twórcą cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”, „Down The Road”. 

 

 

 

 


Przemek Kossakowski proponuje kilka tematów do wyboru. Na początku spotkania publiczność demokratycznie głosuje i do końca będzie miała realny wpływ na przebieg spotkania. „Jaką wódkę lubią duchy?”, „Od narodzin po śmierć”, „Odmienne stany świadomości”, a może po prostu „Down The Road”? Interaktywna podróż przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata, rozszerzona historiami z najnowszej książki.

Na spotkanie, które odbędzie się w ramach działalności Dyskusyjnych Klubów Książki, Biblioteka zaprasza 8 maja 2023 r. na godz. 18:00. Wydarzenie zainauguruje obchody Tygodnia Bibliotek. 
Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.