Image W Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie – Filii w Bobrownikach  Wielkich odbyło się spotkanie  Dyskusyjnego Klubu Książki.

Było to spotkanie organizacyjne, na którym zapoznano się z ideą i zasadami funkcjonowania DKK, ustalono termin następnego spotkania oraz wybrano książkę, na podstawie której na przyszłym spotkaniu klubowicze będą dzielić się swoimi wrażeniami i odczuciami po jej przeczytaniu.

Warto dodać, iż jest to już trzeci klub który powstał przy bibliotekach publicznych na terenie gminy Żabno.

Główną inicjatorką powstania w Bobrownikach DDK była uczennica gimnazjum w Łęgu Tarnowskim Paulina Kieć. Paulina należy do najaktywniejszych czytelników biblioteki i może się pochwalić naprawdę imponującą liczbą przeczytanych książek.

Zapraszamy  do dyskusji o książce wszystkich miłośników literatury młodzieżowej, którym taka forma spotkań i spędzenia wolnego czasu odpowiada. Następne spotkanie DKK odbędzie się  15 października, na którym będziemy już rozmawiać na temat książki Erich Kastner pt. „Mania czy Ania”.