Image Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie Filia w Bobrownikach Wielkich zaprasza na spotkanie autorskie  z Barbarą Kosmowską, 13 kwietnia o godz. 8.30, MGBP Filia w Bobrownikach Wielkich, ul. Długa 2.

Barbara Kosmowska absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Po skończeniu studiów wróciła do rodzinnego Bytowa, gdzie podjęła się pracy w Zespole Szkół Ogólnokształcących. Kolejnym krokiem w karierze była praca w Pomorskiej Akademii Pedagogicznej, na wydziale filologiczno-historycznym. Obecnie jest adiunktem w Zakładzie Historii Literatury Romantyzmu i Pozytywizmu, gdzie zajmuje się literaturą drugiej połowy XIX wieku. Ponadto jest również kuratorem społecznym i radną w Bytowie. Autorka powieści m.in.: „Teren prywatny”, „Prowincja”, „Gobelin”, „Buba”, „W górę rzeki”, „Niebieski autobus”, „Myślinki”, „Samotni.pl”