Image Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna, Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Małopolskie Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu zapraszają dzieci do udziału w konkursie na lalkę teatralną XXVII Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki.

Chcemy zarazić pasją do zabawy z lalką, zabawy w teatr i poszerzyć grono pasjonatów bajkowego świata. Cenimy sobie bardzo ludzką wyobraźnię, w tym wyobraźnię dziecięcą,  która jest motorem nowych pomysłów, eksperymentów i która nie zna granic.

W imieniu Organizatorów zapraszam uczniów Waszej Szkoły do szukania inspiracji w bajkach i baśniach oraz w swoim wyobrażeniu o teatrze. Być może wśród Waszych przedszkolaków znajdą się przyszli Lalkarze.

Proszę o rozpropagowanie Konkursu wśród Waszych uczniów i ich rodziców oraz pracowników Waszej Szkoły, jednocześnie informuję, iż rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 23 marca 2012 r. w godzinach popołudniowych i zostanie połączone z zakończeniem XXVII Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki. Po wręczeniu nagród zapraszam wszystkich na spektakl finałowy Przeglądu, w tym roku będzie to „Tygrys Pietrek” Teatru „Maska” w Rzeszowie.

ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINU