Image 27 listopada odbyło się w bibliotece w Otfinowie spotkanie młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem dyskusji była książka Krystyny Drzewieckiej pt. „Piątka z zakątka znowu w akcji”. „Piątka z zakątka znowu w akcji„ to czwarta część przygód Krzysia, jego przyjaciół z żoliborskiego osiedla oraz psa Bobika. To niezwykle zabawna książka o świecie widzianym oczami dziesięciolatka, o śmiesznych wydarzeniach w domui w szkole, podwórkowych przygodach, pomysłowych zabawach.

Uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Ksiązki w Otfinowie to rówieśnicy bohatera Krzysia, którym książka przypadła do gustu. Śledząc krok po kroku każdy był ciekaw czy uda się bohaterom  zrealizować chociaż jeden wybryk w którym było trochę kłamstwa. Klubowicze na koniec spotkania wysnuli wniosek, iż kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze warto pytać o radę dorosłych.

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży odbędzie się 20 grudnia godz. 13.30 w bibliotece w Otfinowie.

Tym razem omawiana będzie książka  Grzegorza Kasdepke pt. „Rózga”.