Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna, Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu zapraszają dzieci do udziału w drugiej edycji konkursu na lalkę teatralną XXVIII Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki.
 
 
 
 
 
Chcemy zarazić pasją do zabawy z lalką, zabawy w teatr i poszerzyć grono pasjonatów bajkowego świata. Cenimy sobie bardzo ludzką wyobraźnię, w tym wyobraźnię dziecięcą,  która jest motorem nowych pomysłów, eksperymentów i która nie zna granic.
 
Patronat honorowy nad konkursem pełni Burmistrz Żabna – Pan Stanisław Kusior. 
 
W imieniu Organizatorów zapraszamy uczniów do szukania inspiracji w bajkach i baśniach oraz w swoim wyobrażeniu o teatrze. Być może wśród przedszkolaków znajdą się przyszli Lalkarze.
Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 15 marca 2013 r. w godzinach popołudniowych i zostanie połączone z zakończeniem XXVIII Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki. Po wręczeniu nagród zapraszamy wszystkich na spektakl  finałowy XXVIII Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki.
 
 
 
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com