19 marca 2013 r. o godz. 16.30  w bibliotece w Łęgu Tarnowskim odbędą się już drugie  warsztaty w ramach programu „Prosto i przystępnie o finansach domowych – spotkania w bibliotekach”. Tematem spotkania będzie oszczędzanie.
 
 
 
 
Warsztaty poprowadzi trenerka edukacji finansowej pani Agata Wszołek. Czas trwania - dwie godziny w tym przerwa kawowa. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do biblioteki w Łęgu Tarnowskim ul. Witosa 187 a. Zgłoszenia przyjmowane są w bibliotece lub telefonicznie pod nr tel. 14 657 50 33, ilość miejsc jest ograniczona, a udział w zajęciach bezpłatny. 
 
„Prosto i przystępnie o domowych finansach – spotkania w bibliotekach” to projekt prowadzony  przez Fundację Wspomagania Wsi w ramach Programu Rozwoju Bibliotek i sfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, do którego została zakwalifikowana Miejsko-Gminna Biblioteka w Żabnie Filia w Łęgu Tarnowskim.  Program polega  na wzbogaceniu oferty bibliotek o usługi łatwego dostępu do wiedzy i informacji na temat zarządzania domowymi finansami oraz o działania edukacyjne w tej dziedzinie wiedzy.  W ramach całego projektu zostaną zorganizowane cztery dwugodzinne otwarte spotkania dla mieszkańców Łęgu Tarnowskiego i gminy Żabno.  
 
 
JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com