W ramach działalności Akademii Młodych Rodziców odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie.

Na spotkanie, tym razem z fizjoterapeutą Agnieszką Kolbuch, przyszło kilkanaście mam z małymi dziećmi. Fizjoterapeutka odpowiadała na wiele pytań dotyczących rehabilitacji dzieci. Udzieliła specjalistycznych porad troskliwym rodzicom. Zdrowym dzieciom Agnieszka Kolbuch zaleca basen, a z dolegliwościami należy jak najszybciej udać się na rehabilitację. Asymetria prowadzi do nieprawidłowości nawet wewnętrznych narządów ciała.

Na spotkanie z fizjoterapeutą wszystkich zainteresowanych zapraszamy za miesiąc. Natomiast 12 marca gościem Akademii Młodych Rodziców będzie logopeda Anna Szopińska-Lech.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju
Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do
komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest
wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-