Po raz drugi w Akademii Młodych Rodziców gościła psycholog Janina Szopińska.

W spotkaniu uczestniczyli rodzice i ich dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Pani psycholog pomogła rodzicom rozwiązać wiele problemów związanych z wychowaniem maluchów. Na spotkaniu zostały omówione tematy takie jak: sen, samodzielne jedzenie, potrzeby fizjologiczne, lęk przed obcymi i bezpieczeństwo dziecka.

Do psychologa dziecięcego rodzice powinni zgłosić się jeżeli  nie potrafią pomóc dziecku.Dogoterapia ma korzystny wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Wspomaga leczenie i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych, a także pomaga małym pacjentom z zaburzeniami emocjonalnymi.
Na następne spotkanie M-GBP w Żabnie zaprasza wszystkich chętnych 23 kwietnia o godz. 17.00. Gościem będzie dietetyk Anna Bojko.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju
Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do
komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest
wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-