Zapoznaj się z ofertami  różnych banków, negocjuj warunki , czytaj  dokładnie i ze zrozumieniem wszystkie umowy  i formularze przed podpisaniem, bądź dociekliwy i pytaj o wszystko konsultanta bankowego, bądź asertywny wobec różnych propozycji. Oto kilka tematów, o których szerzej rozmawiano na warsztatach z edukacji finansowej w bibliotece w Łęgu Tarnowskim, które odbyły się 16 kwietnia br.
 
 
Następne, czwarte i ostatnie już warsztaty w ramach programu „Prosto i przystępnie o finansach domowych – spotkania w bibliotekach” odbędą się w bibliotece 14 maja o godz. 16.30.Tematem spotkania będą – „kredyty i ubezpieczenia”.  Warsztaty poprowadzi trenerka edukacji finansowej pani Agata Wszołek. Czas trwania - dwie godziny w tym przerwa kawowa. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do biblioteki w Łęgu Tarnowskim ul. Witosa 187 a. Zgłoszenia przyjmowane są w bibliotece lub telefonicznie pod nr tel. 14 657 50 33, ilość miejsc jest ograniczona, a udział w zajęciach bezpłatny. 
 
„Prosto i przystępnie o domowych finansach –spotkania w bibliotekach” to projekt prowadzony  przez Fundację Wspomagania Wsi w ramach Programu Rozwoju Bibliotek i sfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności .
 
JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com