Gminne Centrum Kultury oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Częczek "Zapatrzeć w raj".
 
 
 
 
 
Gminne Centrum Kultury oraz Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa
ELŻBIETY CZĘCZEK
„Zapatrzeć w raj”,
 
który odbędzie się
dnia 2 maja 2013 r. (czwartek) o godz. 18:00
w Galerii
Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16.
 
Spotkanie uświetni recital Piotra Kity.
 
 
 
 
Elżbieta Częczek pochodzi z Tarnowa, a obecnie mieszka w Łęgu Tarnowskim. Jest samoukiem, ale rysunek i malarstwo zajmowało ją od najmłodszych lat. Pasją Elżbiety oprócz działań  plastycznych jest rzeźbiarstwo, ikonopisarstwo, renowacja i konserwacja, aranżacja wnętrz, scenografia i kompozycje kwiatowe. Twórczość stała się nieodłączną częścią jej życia i sposobem na życie. Sztuka silnie  oddziaływuje na jej wyobrażenie i emocje. Wykonuje prace na zamówienie w przeróżnych technikach i tematach, ale najbliższe są jej obrazy malowane techniką farbami olejnymi.  
 
 
Piotr Kita jest  znanym  tarnowskim muzykiem i nauczycielem muzyki. Pod koniec 2012 roku dał  się poznać całej Polsce i wygrał casting do telewizyjnego muzycznego show "Must Be The  Music - Tylko Muzyka", gdzie dotarł do ścisłego finału. Sympatię publiczności zaskarbił  sobie zachwycającym wykonaniem "C’est la vie" Andrzeja Zauchy.
 
 
 
 
JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com