Błąd

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2013/model is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

2 maja w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Częczek pt. "Zapatrzeć w raj". Autorka pochodzi z Tarnowa, a obecnie mieszka w Łęgu Tarnowskim. Wystawa, którą można podziwiać w Galerii Centrum Kultury to dowód talentu i wysublimowanej wrażliwości pani Elżbiety, co podkreślali widzowie, zachwycając się oglądanymi obrazami.

Niektóre z nich od razu powędrowały do szczęśliwych nabywców – miłośników talentu autorki.

Jak podkreśla sama artystka jej pasją oprócz działań plastycznych jest także  rzeźbiarstwo, ikonopisarstwo,  renowacja

i konserwacja, aranżacja wnętrz, scenografia i kompozycje kwiatowe.  Twórczość stała się nieodłączną częścią jej życia

i zarazem sposobem na życie.

Sztuka silnie  oddziałuje na jej wyobraźnię i emocje. Elżbieta Częczek wykonuje prace w przeróżnych technikach

i tematach, ale najbliższe są jej obrazy malowane farbami olejnymi.

W to czwartkowe popołudnie Centrum Kultury zadbało także o tych, którzy odbierają sztukę nie tylko wzrokiem, ale także zmysłem słuchu - wernisaż uświetnił bowiem koncert Piotra Kity finalisty muzycznego  show "Must Be The  Music - Tylko Muzyka", który specjalnie na tę okoliczność przygotował własne aranżacje znanych utworów.

Wystawa jest czynna codziennie w godz. od 8.00 do 18.00

{gallery}2013/model{/gallery}