malarstwomini2 maja w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Częczek pt. "Zapatrzeć w raj". Autorka pochodzi z Tarnowa, a obecnie mieszka w Łęgu Tarnowskim. Wystawa, którą można podziwiać w Galerii Centrum Kultury to dowód talentu         i wysublimowanej wrażliwości pani Elżbiety, co podkreślali widzowie, zachwycając się oglądanymi obrazami.


Niektóre z nich od razu powędrowały do szczęśliwych nabywców – miłośników talentu autorki.
Jak podkreśla sama artystka jej pasją oprócz działań plastycznych jest także rzeźbiarstwo, ikonopisarstwo, renowacja i konserwacja, aranżacja wnętrz, scenografia i kompozycje kwiatowe. Twórczość stała się nieodłączną częścią jej życia i zarazem sposobem na życie.
Sztuka silnie oddziałuje na jej wyobraźnię i emocje. Elżbieta Częczek wykonuje prace w przeróżnych technikach      i tematach, ale najbliższe są jej obrazy malowane farbami olejnymi.

 

W to czwartkowe popołudnie Centrum Kultury zadbało także o tych, którzy odbierają sztukę nie tylko wzrokiem, ale także zmysłem słuchu - wernisaż uświetnił bowiem koncert Piotra Kity finalisty muzycznego show "Must Be The Music - Tylko Muzyka", który specjalnie na tę okoliczność przygotował własne aranżacje znanych utworów.

Wystawa jest czynna codziennie w godz. od 8.00 do 18.00

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com