pokazminiW piątkowy wieczór w Filii bibliotecznej w Niecieczy odbył się pokaz wizażu i makijażu, połączony z degustacją pierwszych na rynku polskim kaw funkcjonalnych. Spotkanie w bibliotece zostało przygotowane dla wszystkich mieszkanek Niecieczy, które mogły w ten sposób przyjemnie i pożytecznie spędzić swój wolny czas.

 

 

 


Panie miały okazję poznać również produkty i środki przeznaczone do pielęgnacji, czyszczenia i ochrony urządzeń domowych m. in. kuchennych czy łazienkowych, które są bezpieczne dla zdrowia wszystkich domowników, a stworzone zostały przede wszystkim z myślą o alergikach. Na pokazie można było dowiedzieć się wszystkiego o kawach funkcjonalnych , które powstały, aby odpowiadać na najważniejsze potrzeby współczesnego człowieka. Są to kawy wzbogacone o szereg drogocennych, bioaktywnych składników, mających za zadanie chronić nasze zdrowie, poprawiać samopoczucie i przywracać równowagę. Każda z pań mogła spróbować kawy, która najbardziej odpowiadała jej potrzebom. Pierwszą część pokazu prowadziła Małgorzata Jewiarz.

Głównym punktem wieczoru był pokaz makijażu i wizażu, połączony z profesjonalnymi poradami wizażystki. Uczestniczki spotkania dowiedziały się wiele o kosmetykach mineralnych – czym są, jak je stosować, a przede wszystkim jak podkreślić urodę odpowiednim makijażem. Poznały tajniki profesjonalnego makijażu, który na ochotniczce - krok po kroku - objaśniała wizażystka i makijażystka Katarzyna Owca. Panie mogły skorzystać również z bezpłatnej analizy kolorystycznej, dzięki czemu dowiedziały się jaki typ urody prezentują, a co za tym idzie – jaki makijaż powinny stosować i w jakim kolorze ubrań prezentują się najlepiej.
Organizacja pokazu w bibliotece to również promocja odpowiedniej do spotkania literatury: „Piękny makijaż krok po kroku” Dominique de Vorges, „Wyglądaj pięknie każdego dnia” Lindy Bird”, „Kawa. Sekrety parzenia” Szymona Jackowskiego, „Kawa. Sekrety baristy” książka pod redakcją Longiny Rutkowskiej.


 

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com