W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Niedomicach dobiegły końca zajęcia literacko-plastyczne pod hasłem: „100 bajek Jana Brzechwy na zimowe wieczory” zorganizowane dla najmłodszych czytelników w okresie ferii zimowych.

Uczestnicy zajęć mogli nie tylko poobcować z literaturą słuchając głośnego czytania wierszy Jana Brzechwy, ale również spróbować swoich sił w wykonywaniu różnorakich prac plastycznych dowolną techniką.

Tworzono ilustracje do wysłuchanych bajek, okolicznościowe kartki walentynkowe oraz barwne maski karnawałowe. Do dyspozycji dzieci były również wszelkiego rodzaju gry planszowe. Zajęcia jak co roku spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony czytelników, którzy brali w nich udział.