Gminne Centrum Kultury w Żabnie wspólnie z Miejsko – Gminną Biblioteką Publiczną w Żabnie organizuje eliminacje gminne do VI Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego upamiętniającego 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, które odbędą się 9 maja 2014 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

Organizatorami Konkursu są: Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie dla gminy Żabno, oraz Dąbrowski Dom Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna im Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wielki finał międzygminny planowany jest w tym roku w Dąbrowskim Domu Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej 15 maja 2014 r. o godz. 10.00.

Patronat honorowy nad Konkursem objął Burmistrz Żabna oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej.
Konkurs przeprowadzony zostanie w 2 kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjaliści.
Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy oraz wezmą udział w finale międzygminnym.

Regulamin - do pobrania

Karta zgłoszenia - do pobrania