W piątek 11 kwietnia 2014 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie – Filii w Otfinowie odbyły się wyjątkowe warsztaty robienia wielkanocnych stroików.

 

 

 


Zajęcia poprowadziła Pani Anna Kowynia, mieszkanka Otfinowa, na których z ogromną cierpliwością, krok po kroku udzieliła informacji potrzebnych do wykonania „gniazda i kolorowych pisanek”. Uczestnicy mieli możliwość wykonania gniazda z szarego papieru oraz różnymi technikami pisanek.

Pani Ania interesuje się origami już od czterech lat. Uwielbia również tworzyć bardzo ciekawe prace z kolorowego papieru, gazet i darów natury. Swoimi pomysłami lubi dzielić się z innymi. Taką przyjemność mieli uczestnicy warsztatów Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Żabnie – Filii w Otfinowie.
Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Na zajęciach można było wykazać się swoją inwencją twórczą aby stworzyć własne oryginalne pisanki wielkanocne.Na koniec spotkania wszyscy zaprezentowali swoje prace i wykonano pamiątkowe zdjęcia. Uczestnicy zabrali ze sobą piękne i kolorowe prace , które bez wątpienia będą przebojem wielkanocnych stołów.


 

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com