Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie przystępują do organizacji Gminnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Wierszyki łamiące języki”.

Celem Konkursu jest m.in. promowanie pięknej wymowy, poszerzanie znajomości twórczości poetyckiej i kształtowanie wrażliwości na bogactwo języka polskiego.Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz klas „O” z oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Żabno. Przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie urodzeni w latach 2007-2006 oraz urodzeni w latach 2005-2004.

Konkurs przeprowadzony zostanie 4 czerwca 2014 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Rozpoczęcie przesłuchań o godz. 10.00.

Regulamin i kartę zgłoszenia można także pobrać ze stron internetowych organizatorów: www.ck.zabno.pl oraz www.biblioteka.zabno.pl

Karta zgłoszenia