Dnia 16 października (piątek) w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie odbędą się eliminacje powiatowe VIII Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej „POSZUKIWANIA" 2015, w których wezmą udział recytatorzy z powiatu tarnowskiego.

 

 Turniej zostanie przeprowadzony w 2 kategoriach artystycznych i 3 grupach wiekowych:
- kategorie wiekowe: szkoły podstawowe (klasy IV – VI), gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne,
- kategorie artystyczne: konkurs recytatorski, poezja śpiewana.

Uczestników przesłuchiwać będą dwie komisje konkursowe:

I komisja: recytacja - szkoły podstawowe; przesłuchiwać będzie w Sali klubowej GCK (parter).

Lista startowa:

1.    Banek Emilia - Szkoła Podstawowa w Rudce
2.    Baran Maksymilian - Szkoła Podstawowa w Wietrzychowicach, kl. 6
3.    Bartnik Weronika - Szkoła Podstawowa w Łętowicach
4.    Bąk Julia - Szkoła Podstawowa w Swoszowej, kl. 6
5.    Białas Hanna - Szkoła Podstawowa w Żabnie, kl. 5
6.    Biały Gabriela - Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach, kl. 4
7.    Cisoń Karolina - Szkoła Podstawowa w Łętowicach
8.    Drobot Zuzanna - Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach, kl. 5
9.    Flis Bartosz - Szkoła Podstawowa w Sieradzy, kl. 4
10.    Gierczyńska Patrycja - Szkoła Podstawowa w Żabnie, kl. 5
11.    Hołda Nikoletta - Szkoła Podstawowa w Rudce
12.    Kmiecik Klaudia - Szkoła Podstawowa w Odporyszowie, kl. 6
13.    Kocoł Julia - Szkoła Podstawowa w Ilkowicach, kl. 5
14.    Kołodziej Martyna - Szkoła Podstawowa w Rudce
15.    Kozak Natalia - Szkoła Podstawowa w Swoszowej, kl. 6
16.    Krzak Nikola - Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach, kl. 6
17.    Kuboń Bartłomiej - Szkoła Podstawowa w Łętowicach
18.    Kuruc Artur - Szkoła Podstawowa w Ilkowicach, kl. 5
19.    Liro Amelia - Szkoła Podstawowa w Żabnie, kl. 5
20.    Lis Karina - Szkoła Podstawowa w Otfinowie, kl. 5
21.    Magiera Gabriela - Szkoła Podstawowa w Wietrzychowicach, kl. 6
22.    Miękina Jakub - Szkoła Podstawowa w Odporyszowie, kl. 5
23.    Migoń Paweł - Szkoła Podstawowa w Łętowicach, kl. 5
24.    Mikina Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Wietrzychowicach, kl. 6
25.    Padło Samuel - Szkoła Podstawowa w Rudce
26.    Podraza Roksana - Szkoła Podstawowa w Sieradzy, kl. 6
27.    Sarniak Ewa - Szkoła Podstawowa w Wierzchosławicach, kl. 6
28.    Strugała Dominika - Szkoła Podstawowa w Swoszowej, kl. 6
29.    Suder Wiktoria - Szkoła Podstawowa w Odporyszowie, kl. 4
30.    Tytro Martyna - Szkoła Podstawowa w Otfinowie, kl. 6
31.    Warias Joanna - Szkoła Podstawowa w Otfinowie, kl. 5
32.    Wątroba Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Sieradzy, kl. 6
33.    Zabiegała Zuzanna - Szkoła Podstawowa w Wietrzychowicach, kl. 6
34.    Zabrzańska Gabriela - Szkoła Podstawowa w Otfinowie, kl. 6

II komisja: recytacja – gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, poezja śpiewana; przesłuchiwać będzie w Sali widowiskowej GCK (I piętro).
Uwaga: przesłuchania uczestników z tych kategorii (recytacja - gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, poezja śpiewana) rozpoczną się o godz. 11:00.

Lista startowa:

Poezja śpiewana

1.    Czekańska Julia - Gimnazjum Publiczne w Niedomicach, kl. 1
2.    Piekut Ewa - Publiczne Gimnazjum w Miechowicach Wielkich, kl. 1

Recytacja - Szkoła ponadgimnazjalna

1.    Huczek Wiktoria - Technikum Żywienia i Usług Gastronimicznych, kl. 3

Recytacja - Gimnazjum

1.    Kijowska Natalia - Gimnazjum Publiczne w Niedomicach, kl. 1
2.    Kurzydym Julia - Publiczne Gimnazjum w Żabnie, kl. 3
3.    Magiera Karolina - Publiczne Gimnazjum w Żabnie, kl. 2
4.    Padło Karolina - Publiczne Gimnazjum w Żabnie, kl. 2
5.    Paszyńska Angelika - Publiczne Gimnazjum w Czermnej, kl. 1
6.    Pyra Gabriela - Publiczne Gimnazjum w Czermnej, kl. 1
7.    Sak Aleksandra - Gimnazjum Publiczne w Niedomicach, kl. 3
8.    Zborowska Weronika - Publiczne Gimnazjum w Czermnej, kl. 1
9.    Złotowska Aleksandra - Publiczne Gimnazjum w Żabnie, kl. 2
10.    Żyguła Sylwia - Publiczne Gimnazjum w Czermnej, kl. 1

 

Uwaga: Czas prezentacji jednego uczestnika nie może przekroczyć 7 minut.

Honorowy patronat nad Turniejem objął Burmistrz Żabna oraz Starosta Tarnowski.

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com