konkurs miniMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna wraz z Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zorganizowała konkurs plastyczny. Tym razem był on poświęcony twórczości Jana Brzechwy w 115 rocznicę urodzin poety.

 

 

Biorąc pod uwagę nawiązanie do tytułu konkursu, technikę i sposób wykonania komisja artystyczna oceniła 94 prace. Honorowy patronat objął burmistrz Żabna Stanisław Kusior.

W kategorii prace plastyczne: przedszkola nagrody zdobyli:

I miejsce – Weronika Łojek – Publiczne Przedszkole w Ilkowicach
Natalia Kondal - Oddział Przedszkolny w Bobrownikach Wielkich
II miejsce - Dominik Rzeszutek - Publiczne Przedszkole w Ilkowicach
Dawid Lechowicz - Publiczne Przedszkole w Żabnie
Izabella Malinowska - Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim
III miejsce -Mateusz Kondal - Oddział Przedszkolny w Bobrownikach Wielkich
Nikola Rzepka - Oddział Przedszkolny w Bobrownikach Wielkich
Wyróżnienie: Aurelia Kabat - Przedszkole Niepubliczne Dzielnica Konary
Natalia Patulska - Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim
Miłosz Marciniak - Przedszkole Niepubliczne Dzielnica Konary
Maksymilian Piwko - Przedszkole Niepubliczne Ochronka św. Józefa w Otfinowie

w kategorii prace przestrzenne: przedszkola nagrody zdobyli:

I miejsce – Karol Solak - Przedszkole Niepubliczne Ochronka św. Józefa w Otfinowie
Michał Garbarz - Przedszkole Niepubliczne Ochronka św. Józefa w Otfinowie
Julia Małek - Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej
II miejsce – Paweł Szuran - Przedszkole Niepubliczne Ochronka św. Józefa w Otfinowie
Bartosz Stono - Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej
Natalia Szef – Publiczne Przedszkole w Niedomicach
III miejsce – Anna Wielbłąd - Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej
Oliwia Kania - Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim
Anastazja Dulian – Publiczne Przedszkole w Niedomicach
Wyróżnienie: Aleksander Gut - Przedszkole Niepubliczne Ochronka św. Józefa w Otfinowie
Stefan Sztorc – Publiczne Przedszkole w Ilkowicach

w kategorii prace plastyczne: szkoły podstawowe nagrody zdobyli:

I miejsce – Nikola Kostrzewa – Szkoła Podstawowa w Niedomicach
Maciej Chromy – Szkoła Podstawowa w Ilkowicach
Hubert Król – Szkoła Podstawowa w Żabnie
Emilia Chmura – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie
Weronika Chmura – Szkoła Podstawowa w Żabnie
II miejsce - Oliwa Długoń – Szkoła Podstawowa w Żabnie
Kornelia Kotapka – Szkoła Podstawowa w Żabnie
Zuzanna Englart – Szkoła Podstawowa w Ilkowicach
Bartłomiej Jasek – Szkoła Podstawowa w Niedomicach
III miejsce - Krzysztof Słupek – Szkoła Podstawowa w Otfinowie
Gabriela Barwacz – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie
Natalia Strzelec – Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkoli w Niecieczy
Wyróżnienie: Piotr Stachura – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie
Weronika Gutej – Szkoła Podstawowa w Niedomicach
Maria Rzeszutek – Szkoła Podstawowa w Ilkowicach
Aleksandra Rogowska – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

w kategorii prace przestrzenne: szkoły podstawowe nagrody zdobyli:

I miejsce – Maciej Nytko – Szkoła Podstawowa w Otfinowie
Karolina Zielińska – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim
Giulia Prisacaru-Cygan – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim
II miejsce – Julia Wielgus – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie
Weronika Golonka – Szkoła Podstawowa w Ilkowicach
Martyna Webert – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich
III miejsce – Mikołaj Bąk - Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkoli w Niecieczy
Karol Kalita – Szkoła Podstawowa w Żabnie
Wyróżnienie: Wiktoria Solak – Szkoła Podstawowa w Niedomicach

Na zakończenie uroczystości rozdania nagród wszyscy zaproszeni uczestnicy konkursu obejrzeli spektakl teatralny pt. „Jaś i Małgosia” w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Rzeszowa.

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com