Zapraszamy do udziału w warsztatach nt. KOMUNIKACJI i PRZYWÓDZTWA OSOBISTEGO oraz INNOWACYJNEJ INŻYNIERII FINANSOWEJ DLA INWESTYCJI PUBLICZNYCH I KOMERCYJNYCH W NOWEJ PERSPEKTYWIE FINANSOWEJ UE.

Burmistrz Miasta i Gminy Żabno, wspólnie z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Żabnie, Stowarzyszeniem MEDIA POLANIE, Szkołą Coachingu oraz Centrum Strategii i Współpracy INTERAKCJA, mają przyjemność zaprosić do udziałuw WARSZTATATACH INTERAKTYWNYCH "na MIARĘ" nt. KOMUNIKACJA i PRZYWÓDZTWO OSOBISTE oraz INNOWACYJNA INŻYNIERIA FINANSOWA DLA INWESTYCJI PUBLICZNYCH I KOMERCYJNYCH W NOWEJ PERSPEKTYWIE FINANSOWEJ UE 2014 – 2020

CELEM WARSZTATÓW jest:
* Prezentacja technik komunikacji i wyboru Przywódcy w celowych zespołach projektowych,
w obszarze działania samorządów terytorialnych.
* Budowa innowacyjnej inżynierii finansowej dla przedsięwzięć inwestycyjnych, publicznych
i komercyjnych, przy uwzględnieniu funduszy strukturalnych UE 2014 -2020, Partnerstwa Publiczno-
-Prywatnego/PPP/, finansowania krzyżowego i hybrydowego.

Program warsztatów składać się będzie z dwóch części:

CZĘŚĆ I - poświęcona prezentacjom wprowadzającym obejmie dwa moduły:
Moduł I: KOMUNIKACJA I PRZYWÓDZTWO OSOBISTE W KREOWANIU KOMPETENCJI ZESPOŁÓW PROJEKTOWYCH
Moduł II: POLITYKA REGIONALNA I INNOWACYJNA INŻYNIERIA FINANSOWA W NOWEJ PERSPEKTYWIE FINANSOWEJ UE 2014 2020
A. Założenia polityki spójności UE na lata 2014 2020; dokumenty europejskie, krajowe, regionalne, lokalne (na przykładzie Małopolski)
B. Metodyka budowania modeli finansowych dla przedsięwzięć inwestycyjnych tzw. twardych i nieinwestycyjnych tzw. Miękkich: publicznych i komercyjnych; doświadczenia z Perspektywy Finansowej UE 2007 2013: wyzwania, szanse, nowa inżynieria do 2020 roku.

CZĘŚĆ II - składać się będzie z III panelów problemowych:
* PANEL I:
TEMAT: Komunikacja i przywództwo osobiste w zespołach projektowych
* PANEL II:
TEMAT: wypracowanie wielowariantowych modeli finansowych dla przedsięwzięć nieinwestycyjnych, tzw. miękkich: publicznych i komercyjnych, zgłoszonych przez Zamawiającego i Uczestników warsztatów.
* PANEL III:
TEMAT: wypracowanie wielowariantowych modeli finansowych dla przedsięwzięć inwestycyjnych, tzw. twardych: publicznych i komercyjnych, zgłoszonych przez Zamawiającego i Uczestników warsztatów.

Uwaga!
Warsztaty prowadzone w panelach II i III dotyczyć będą wypracowania modeli finansowych dla konkretnych, rzeczywistych projektów, które zgłoszą Zamawiający oraz Uczestnicy, a które są planowane do realizacji przez różnych beneficjentów w Nowej Perspektywie Finansowej do roku 2020

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach nt. KOMUNIKACJI i PRZYWÓDZTWA OSOBISTEGO oraz INNOWACYJNEJ INŻYNIERII FINANSOWEJ DLA INWESTYCJI PUBLICZNYCH I KOMERCYJNYCH W NOWEJ PERSPEKTYWIE FINANSOWEJ UE jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału. Zgłoszenia można dokonywać do czwartku 15.01.2015 r. w sekretariacie Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16, Żabno, telefonicznie na numer: 14 645 66 79 lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..