wakacje miniPod takim hasłem odbywać się będą zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. W ramach zajęć przewidziano warsztaty plastyczne i literackie, zajęcia muzyczne i rytmiczne, zajęcia w kole fotograficznym oraz gry i zabawy ruchowe.

Organizatorami są w miesiącu lipcu Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, a w sierpniu Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Wszystkich chętnych zapraszamy w każdy poniedziałek, środę i piątek od godz. 11.00 do 13.00.

Zapisy w Bibliotece do 30 czerwca. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wyrażenie pisemnej zgody rodziców/opiekunów (formularz dostępny w bibliotece).

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem akcji WAKACYJNE HECE W CENTRUM KULTURY I BIBLIOTECE

plakat wakacje600