[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016/poszukiwania/zdjecia/1 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Międzypowiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej „POSZUKIWANIA” to konkurs recytatorski przeprowadzany już po raz dziewiąty w trzech powiatach: brzeskim, dąbrowskim i tarnowskim. Jego organizatorem jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku, Dąbrowski Dom Kultury oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.

 

 

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych recytatorów oraz wykonawców poezji śpiewanej z tych powiatów.
Dla powiatu tarnowskiego eliminacje do turnieju finałowego przeprowadziła Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie. Wzięło w nich udział 52 uczestników – uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu tarnowskiego.

Laureatom wręczono dyplomy i nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Do finału IX Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej POSZUKIWANIA 2016, który odbędzie się 20 października o godz. 10:00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie zakwalifikowali się laureaci I, II i III miejsc.

{gallery}2016/poszukiwania/zdjecia/1{/gallery}

{gallery}2016/poszukiwania/zdjecia/2{/gallery}