Miejsko-Gminna Biblioteka wraz z Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zorganizowała konkurs plastyczny. Tym razem poświęcony był twórczości Tove Jansson, pisarce, malarce i ilustratorce, a przede wszystkim autorce serii o Muminkach.

 

 

 

 

Biorąc pod uwagę nawiązanie do tytułu konkursu, technikę, sposób wykonania pracy i samodzielność komisja artystyczna oceniła 94 prace. Honorowy patronat objął burmistrz Stanisław Kusior.

W kategorii prace plastyczne: przedszkola nagrody zdobyli:
I miejsce: Laura Chromy - Publiczne Przedszkole w Ilkowicach
Aleksandra Wątroba – Publiczne Przedszkole w Żabnie
Maciej Muzyka – Publiczne Przedszkole w Żabnie
II miejsce: Zuzanna Flis - Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim
Radosław Tomoś - Publiczne Przedszkole w Żabnie
Alicja Mikrut – Oddział Przedszkolny w Otfinowie
III miejsce: Szymon Merchut – Niepubliczne Przedszkole Żabno - Konary
Adrianna Kosman -Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej
Kinga Jaworska - Oddział Przedszkolny w Otfinowie
Wyróżnienie: Stefan Sztorc – Publiczne Przedszkole w Ilkowicach
Julia Tomczyk – Niepubliczne Przedszkole Żabno - Konary
Marlena Wiekierak - Przedszkole Niepubliczne Ochronka św. Józefa w Otfinowie

w kategorii prace przestrzenne: przedszkola nagrody zdobyli:
I miejsce: Julia Kotapka- Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim
Julia Małek- Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej
Daniel Guzy - Niepubliczne Przedszkole Żabno-Konary
II miejsce: Wiktor Wolnik - Przedszkole Niepubliczne Ochronka św. Józefa w Otfinowie
Anna Wielbłąd - Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej
Bartosz Wiatr - Publiczne Przedszkole w Niedomicach
Oskar Chrobak – Publiczne Przedszkole w Żabnie
III miejsce: Zuzanna Romanowska - Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej
Weronika Lech - Publiczne Przedszkole w Ilkowicach
Dawid Lechowicz – Publiczne Przedszkole w Żabnie
Wyróżnienie: Michał Garbarz - Przedszkole Niepubliczne Ochronka św. Józefa w Otfinowie
Nicola Rzepka – Oddział Przedszkolny w Bobrownikach Wielkich
Wiktor Webert – Oddział Przedszkolny w Bobrownikach Wielkich

w kategorii prace plastyczne: szkoły podstawowe nagrody zdobyli:
I miejsce: Roksana Mikuła – Szkoła Podstawowa w Ilkowicach
Maciej Chromy – Szkoła Podstawowa w Ilkowicach
Kornelia Kotapka – Szkoła Podstawowa w Żabnie
II miejsce: Karolina Śledź – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich
Maja Wajda – Szkoła Podstawowa w Sieradzy
Nikola Białas– Szkoła Podstawowa w Sieradzy
III miejsce: Emilia Merchut - Szkoła Podstawowa w Żabnie
Weronika Gutej– Szkoła Podstawowa w Niedomicach
Zuzanna Żelazo – Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkoli w Niecieczy
Wyróżnienie: Amelia Chodoła - Szkoła Podstawowa w Sieradzy
Gabriela Barwacz - Szkoła Podstawowa w Odporyszowie

w kategorii prace przestrzenne: szkoły podstawowe nagrody zdobyli:
I miejsce: Konrad Gubernat - Szkoła Podstawowa w Żabnie
Karolina Zielińska - Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim
Łukasz Kozioł – Szkoła Podstawowa w Niedomicach
Maciej Nytko – Szkoła Podstawowa w Otfinowie
II miejsce: Zuzanna Starzec – Szkoła Podstawowa w Odporyszowie
Wiktoria Olesińska– Szkoła Podstawowa w Niedomicach
Bartłomiej Tryba – Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich
III miejsce: Alicja Gagatek - Szkoła Podstawowa w Niedomicach
Wyróżnienie: Milena Kuboń - Szkoła Podstawowa w Żabnie
Weronika Chmura - Szkoła Podstawowa w Żabnie
Zuzanna Patulska – Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody za udział.

Wystawę prac konkursowych można podziwiać w holu biblioteki do 16 grudnia.

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com