Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Oddziale dla dzieci i młodzieży M-GBP w Żabnie odbyło się 14 grudnia. Tematem dyskusji były przygody Agnieszki Sosny nieksiężniczki, bohaterki książki Ewy Grętkiewicz „Zakręcona na Maksa”.

 

  


Agnieszka, zwykła dziewczyna mieszkająca na ulicy Złotej, marzy o tym by robić rzeczy niezwykłe. Między innymi jej marzeniem jest napisanie książki. O czym? Tego można dowiedzieć się czytając książkę Ewy Grętkiewicz ?

Członkinie DKK też postanowiły zostać sławnymi pisarkami i napisać książki, które w czasie spotkania własnoręcznie zrobiły. Najlepsza książka otrzyma nagrodę.
Tradycją stało się już, że na spotkaniu przed świętami Bożego Narodzenia młodzi klubowicze zostają obdarowani podarunkami od Świętego Mikołaja. Również w tym roku Mikołaj nie zapomniał o członkach DKK i podarował im upominki.

Kolejne spotkanie odbędzie się 25 stycznia 2017r. (środa) o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy stałych i nowych klubowiczów – wciąż można do nas dołączyć. Czytać będziemy książkę Holly Webb „Emilka piórko i zaczarowane drzwi”.