Powieść pt.: „Pod kloszem” autorstwa Meg Wolitzer skłoniła klubowiczów do głębszej refleksji nad sensem miłości w życiu człowieka, zwłaszcza tej nieco skomplikowanej, która potrafi być autodestrukcyjna i równocześnie może stać się siłą napędową.

Fabuła opowiada losy nastolatki pogrążonej w depresji po stracie chłopaka. Czy Jamy, bo takie imię nosi główna bohaterka, uda się stawić czoła przeciwnościom losu i czy odzyska wewnętrzny spokój? Po odpowiedź na to pytanie klubowicze odsyłają wszystkich sympatyków dobrej literatury do powieści „Pod kloszem” Meg Wolitzer.

Na kolejne spotkanie młodzieżowego DKK zapraszamy 27 stycznia 2017 r. (piątek), które odbędzie się w filii bibliotecznej w Niedomicach o godz. 16.00. Tym razem czytelnicy przeanalizują fabułę powieści Jessicy Shirvington pt.: „Między życiem a życiem”.