Koncert edukacyjny dla młodzieży pod hasłem „Melodie świata” to kolejna propozycja realizowana przez instytucje kultury Gminy Żabno w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”. Z koncertem wystąpią Joanna i Paweł Łukasikowie - absolwenci Akademii Muzycznej w Krakowie, którzy wspólnie tworzą fortepianowo - altówkowy duet mający w swoim repertuarze różnorodną muzykę.

 

 

 

Koncert, który odbędzie się 12 kwietnia w Filii Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Otfinowie składał się będzie z najciekawszych utworów, melodii i miniatur z różnych zakątków świata. Okraszony będzie pogadankami artystów o utworach oraz anegdotami i legendami z nimi związanymi, co z pewnością wprowadzi słuchaczy w klimat i treść prezentowanych utworów.

Projekt „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani” finansowany jest z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach 2. edycji Budżetu Obywatelskiego. Realizowany jest w trzech gminach: Żabnie, Radłowie i Dąbrowie Tarnowskiej przez: Gminne Centrum Kultury w Żabnie, Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie, Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Radłowie, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej i Dąbrowski Dom Kultury. Realizatorem projektu jest Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

*/

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com