Poniżej zamieszczamy listę uczestników Konkursu Recytatorskiego „O Laur Dębu Wolności” według kolejności występów. Informujemy, że ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi po przesłuchaniach w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

 

 

 

KONKURS RECYTATORSKI „O LAUR DĘBU WOLNOŚCI”

ŻABNO 17.05.2018 godz. 9:00

Lista uczestników

  

Szkoły podstawowe (kl. I-III)

 

Rozpoczęcie przesłuchań - godz. 9:05

 

L.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

Gubernat Krzysztof

SP w Żabnie

2.

Długoń Oliwia

SP w Żabnie

3.

Sobczak Piotr

SP w Żabnie

4.

Majchrowska Milena

SP w Otfinowie

5.

Pawelec Krystian

SP w Otfinowie

6.

Łabuda Kacper

SP w Bobrownikach Wielkich

7.

Rzepka Nikola

SP w Bobrownikach Wielkich

8.

Michalska Paulina

SP w Bobrownikach Wielkich

9.

Guzik Natalia

SP w Łęgu Tarnowskim

10.

Prisacaru-Cygan Laura

SP w Łęgu Tarnowskim

11.

Olesińska Wiktoria

SP w Niedomicach

12.

Puła Krzysztof

SP w Niecieczy

13.

Bąk Piotr

SP w Niecieczy

14.

Fijał Martyna

SP w Niecieczy

 

Około godz. 10:00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w kategorii szkoły podstawowe kl. I – III

 

 

 

 

Szkoły podstawowe (kl. IV-VI)

 

Rozpoczęcie przesłuchań godz. 10:30

 

 

L.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

Banek Szymon

SP w Żabnie

2.

Janeczek Martyna

SP w Żabnie

3.

Kobyłecka Martyna

SP w Żabnie

4.

Radziszewska Wiktoria

SP w Żabnie

5.

Bąk Martyna

SP w Bobrownikach Wielkich

6.

Czeczot Wiktoria

SP w Bobrownikach Wielkich

7.

Michalska Emilia

SP w Bobrownikach Wielkich

8.

Bajorek Aleksandra

SP w Łęgu Tarnowskim

9.

Nalepa Aleksandra

SP w Łęgu Tarnowskim

10.

Bąk Kacper

SP w Niecieczy

11.

Neblik Martyna

SP w Niecieczy

12.

Pytka Joanna

SP w Niecieczy

13.

Chmura Aleksandra

SP w Odporyszowie

14.

Flis Bartosz

SP w Sieradzy

15.

Kumięga Natalia

SP w Ilkowicach

16.

Starzyk Piotr

SP w Ilkowicach

17.

Zych Oliwia

SP w Ilkowicach

 

Około godz. 12:00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w kategorii szkoły podstawowe kl. IV – VI

 

 

Szkoły podstawowe (kl. VII), klasy gimnazjalne

 

Rozpoczęcie przesłuchań godz. 12:30

 

L.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

Cisło Wiktoria

SP w Żabnie

2.

Dzierżanowski Piotr

SP w Żabnie

3.

Padło Natalia

SP w Żabnie

4.

Urbaszewska Aleksandra

SP w Żabnie

5.

Szuran Aleksandra

SP w Otfinowie

6.

Warias Joanna

SP w Otfinowie

7.

Ciombor Jakub

SP w Niecieczy

8.

Kusior Wiktoria

SP w Niecieczy

9.

Lichorobiec Maria

SP w Niecieczy

10.

Kijowski Karol

SP w Sieradzy

 

Około godz. 13:30 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w kategorii szkoły podstawowe kl. VII i gimnazjalne

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com