Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie zapraszają wychowanków przedszkoli z terenu Gminy Żabno do udziału w konkursie plastycznym o Stanisławie Wyspiańskim.

W tym roku wypada 150. rocznica urodzin tego wybitnego twórcy, którego życie prywatne, a nawet twórczość, silnie związane były z Żabnem.

Celami, organizowanego konkursu są: popularyzacja wiedzy o życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego oraz rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Prace konkursowe, w ilości max. 10 sztuk z placówki, należy składać do 24 maja 2019 r. w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie, ul. W. Jagiełły 16.

Wystawa prac wraz z uroczystym wręczeniem nagród zostanie otwarta w dniu 2 czerwca 2019 r. (niedziela) w siedzibie Organizatorów ok. godz. 18.00.

Szczegółowe zasady i warunki konkursu zawiera Regulamin.

Regulamin - do pobrania

Karta zgłoszenia - do pobrania