Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią, które odbędzie się 8 maja 2018 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej GCK w Żabnie, ul. W. Jagiełły 16.

Szymon Hołownia - dziennikarz, publicysta chrześcijański, laureat nagrody Grand Press oraz autor książek, w większości traktujących o relacji współczesnego świata i religii chrześcijańskiej, założyciel Fundacji "Kasisi" i "Dobra Fabryka", prowadzący programy telewizyjne "Mamy Cię!" oraz "Mam talent".
Po potkaniu możliwość nabycia książek autora wraz z dedykacją.

Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Dyskusyjnych Klubów Książki. Dofinansowano ze środków Instytutu Książki oraz Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

W programie również:

• promocja publikacji Pawła Domańskiego "Magistrat i stacja PKP w Żabnie" z możliwością otrzymania bezpłatnego egzemplarza książki
  • zwiedzanie wystawy fotografii Krzysztofa Aleksandra Wójcika "W obiektywie Komara"

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com