Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminne Centrum Kultury w Żabnie zapraszają na spotkanie autorskie z Ewą Stadtmüller.

 

 

 


Ewa Stadtmüller – pedagog, pisarka i dziennikarka w jednej osobie jest autorką ponad stu książek dla dzieci. Są wśród nich zbiory opowiadań, bajki, wiersze, scenariusze teatralne oraz opracowania znanych baśni i legend. Na szczególną uwagę zasługują napisane wspólnie z Anną Chachulską przewodniki: „Kraków i okolice” oraz „Zakopane i okolice”. Nurt religijny w twórczości autorki reprezentują  książki: „Zwierzyniec Pana Boga”, „Przypalona szarlotka”, opowieść o Janie Pawle II „Z Wadowic do nieba”, „Znak pokoju”.


Warsztaty literackie „Jak powstaje książka?” Ewa Stadtmüller  przeprowadzi 4 czerwca w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Żabnie o godz. 8.45 oraz w Filii Bibliotecznej w Niedomicach o godz. 10.45.
Spotkanie z Ewą Stadtmüller odbędzie się w ramach projektu „Spotkania z kulturą bliską i daleką”. Zadanie jest finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

 

JSN Nuru is designed by JoomlaShine.com