Gminne Centrum Kultury w Żabnie i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna we współpracy z Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu już po raz ósmy organizują Gminny Konkurs na Lalkę Teatralną, który towarzyszyć będzie 34. Małopolskiemu Przeglądowi Teatrów Lalkowych „O Wielką Nagrodę Zająca Poziomki”.

Patronat honorowy nad tym konkursem objęła Burmistrz Żabna Pani Marta Herduś.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych (kl. I - VI) z terenu gminy Żabno.

Prace należy składać w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie, ul. Jagiełły 16 do 8 marca 2019 r., natomiast rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 21 marca 2019 r.
w GCK w Żabnie w godzinach popołudniowych (dokładna godzina wręczenia nagród będzie umieszczona na stronach internetowych: www.biblioteka.zabno.pl oraz www.ck.zabno.pl).

Laureaci konkursu otrzymają nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Galę wręczenia nagród uświetni spektakl pt. „Kapitan Porządek” w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc. Wszystkie prace będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej.

REGULAMIN - do pobrania

KARTA ZGŁOSZENIA - do pobrania