Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie w ramach trwającego Tygodnia Bibliotek zaprasza do udziału w konkursie „Zostań bohaterem książki”.

Konkurs polega na  przygotowaniu stylizacji, przebraniu się za postać z książki, zrobieniu zdjęcia i przesłaniu go na adres e-mail biblioteki. Wszystkie zgłoszone zdjęcia zostaną umieszczone na stronie Biblioteki na Facebooku. Laureaci wybrani zostaną na zasadzie ilości „lajków”. Głosowanie, potrwa do niedzieli 24 maja.
Podczas przygotowania przebrania i robienia zdjęcia pamiętajmy o zachowaniu zasad kwarantanny. Konkurs to zabawa i nie wolno przy tym łamać zasad bezpieczeństwa wprowadzonych w całym kraju!
Konkurs adresowany jest do wszystkich osób obserwujących profil biblioteki na Facebooku.
Prace należy wysyłać do 18 maja do godziny 24:00.
Wygrani zostaną poinformowani o szczegółach odbioru i realizacji nagród w wiadomości prywatnej.
Szczegółowe informacje dostępne w Regulaminie.