Zapraszamy serdecznie uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Żabno do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji XXX-lecia samorządności w Polsce.

Trzy dekady temu zmiany ustrojowe pozwoliły na ukształtowanie się lokalnych struktur, w których uczestniczą mieszkańcy. To oni wiedzą najlepiej, jakie są potrzeby i problemy do rozwiązania w swojej społeczności. Gminy - samorządy pracują już trzydzieści lat, przez ten okres zmieniając jakość życia mieszkańców swoich terenów i wizerunek swojego otoczenia. Chcemy uczcić tę rocznicę, zapraszając uczniów do udziału w konkursie plastycznym, a zarazem do interpretacji artystycznej hasła: „To My! ŻABNIANIE! MAŁOPOLANIE!”. Już jesteśmy ciekawi efektów.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a dorobek konkursu znajdzie miejsce na wystawie pokonkursowej.

Termin nadsyłania prac to 15 czerwca 2020 r.

Zatem, do dzieła!