Z okazji Tygodnia Bibliotek filia biblioteczna w Niecieczy zaprasza do obejrzenia pamiątkowych fotografii z Pasowania Pierwszoklasistów na Czytelników Biblioteki.

Od wielu lat tradycją było, iż klasy pierwsze wraz z wychowawcami odwiedzały bibliotekę, aby zostać jej czytelnikami. Dzieci brały udział w wielu ciekawych literackich zadaniach. Musiały wykazać się znajomością bohaterów i postaci literackich oraz utworów z literatury dla dzieci, a także umiejętnością czytania i pisania. Wówczas dopiero mogło nastąpić uroczyste pasowanie na czytelnika. Niestety, po raz kolejny pandemia uniemożliwiła nam wspólne świętowanie i zabawę, dlatego niech tych parę zdjęć przypomni wszystkim jak to było jeszcze niedawno.