Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają na spotkanie autorskie z Piotrem Gąsowskim.

 

 

Spotkanie odbędzie się 13 maja o godz. 19:00 w sali widowiskowej GCK. Piotr Gąsowski – to popularny aktor, artysta kabaretowy i prezenter telewizyjny. W Żabnie opowie o swojej książce o nieco przewrotnym tytule „Co mi w życiu nie wyszło". Odpowie też na pytania publiczności. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.


Spotkanie z Piotrem Gąsowskim realizowane jest w ramach projektu „Koło kultury", finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest w 2 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Radłowskie Forum Rozwoju.

 

Patronat honorowy nad projektem sprawują: Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Żabna – Marta Herduś.