Zapraszamy na literackie zabawy z poezją dla dzieci, podczas których najmłodsi rozpoczną przygodę z literaturą.

To będzie szalona literacka podróż gwarantująca super zabawę z bajkami. Mnóstwo ciekawych i kolorowych rekwizytów do kreatywnych zabaw i prawie dwumetrowy Pan Poeta z „kokardką” na szyi, żółtą walizką i wielkim workiem kolorowych balonów przyjedzie do M-GBP w Żabnie, by spotkać się z uczniami klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Żabnie.

Pan Poeta to autor ze Złotej Listy Fundacji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Pan Poeta zadebiutował książką "Kura, co tyła na diecie", w wydawnictwie Prószyński i S-ka. W przeciągu roku od debiutu ukazały się jeszcze cztery tytuły autora: „Wróbel, co oćwierkał sąsiadów”, „Kruk, co krakał pokrakanie”, „Kaczka, co przebrała miarkę”, „Paw, co ogon miał z przyjaźni”. Po roku "Ptasia seria" została zamknięta szóstym tytułem, czyli "Sową, co bałagan miała w porządku".

Projekt finansowany z Budżetu Województwa Małopolskiego w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego.