image1 image2 image3 image4 image5

Głośne czytanie z panią Renatą Szczebak

Kolejne spotkanie z cyklu „Piątkowe lekcje czytania” już za nami. Oddział dla dzieci i młodzieży M-GBP w Żabnie odwiedziły dzieci z żabnieńskiej zerówki. Spotkanie z nimi poprowadziła pani Renata Szczebak wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej, która przeczytała historyjkę „Franklin gra w hokeja”.

Opowieść posłużyła jako temat wyjścia do rozmowy o sportach zimowych, radości z ich uprawiania oraz zasadach bezpieczeństwa podczas zimowych szaleństw. Dzieci mogły zobaczyć sprzęt sportowy, przymierzyć kask i gogle oraz zapytać gościa o doświadczenia związane z uprawianiem zimowych dyscyplin sportowych.

Na koniec uczestnicy zajęć wykonali prace plastyczne o tematyce związanej z zimą, na pamiątkę otrzymały kalendarzyki i zrobiły sobie wspólne zdjęcie.

Piątkowe lekcje czytania planowane są jako zajęcia cykliczne. Temat i termin zajęć pozostaje do uzgodnienia. Zainteresowane grupy zorganizowane prosimy o kontakt z biblioteką w Żabnie.

free joomla templatesjoomla templates
2017  Biblioteka w Żabnie  globbers joomla templates