image1 image2 image3 image4 image5

Z GWIAZDAMI ZACZYTANI

Projekt „Z gwiazdami zaczytani” dzięki wielkiemu zaangażowaniu społecznemu wygrał I Edycję Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego dla subregionu tarnowskiego.

Dzięki projektowi mieszkańcy gmin: Żabno, Borzęcin, Dąbrowa Tarnowska, Radłów będą mieli okazję spotkać się ze znanymi i lubianymi autorami książek, wziąć udział w koncertach, a Biblioteki znacznie wzbogacą swoje księgozbiory.

Na ten rok zaplanowano spotkania z Anną Janko, Małgorzatą Strzałkowską, Grzegorzem Turnauem, Izabelą Trojanowską i Dariuszem Rekoszem. Informacje na temat spotkań będą pojawiać się na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz stronie biblioteki na Facebooku. Zapraszamy również do polubienia specjalnej strony projektu na portalu Facebook www.facebook.com/zgwiazdamizacztani, gdzie pojawiać się będą wszystkie informacje związane z jego realizacją.

free joomla templatesjoomla templates
2017  Biblioteka w Żabnie  globbers joomla templates